Inwestycje deweloperskie w Plewiskach

Zachęcamy wszystkich Państwa do obejrzenia inwestycji deweloperskich realizowanych przez firmę Jandach w Plewiskach oraz innych lokalizacjach w pobliżu Poznania. Każdą inwestycję planujemy w taki sposób, aby nasi Klienci mieli w przyszłości wygodny i szybki dojazd do Poznania – większość z nich przecież tam właśnie pracuje. Jednocześnie zwracamy uwagę, aby wybrane działki były wyjątkowo ciche i spokojne – tak właśnie było w przypadku nowych domów w Plewiskach, które zrealizowaliśmy.

Nowe inwestycje deweloperskie firmy Jandach

Warto zapoznać się z naszymi najnowszymi propozycjami mieszkaniowymi, ponieważ to właśnie one wyróżniają się najbardziej nowoczesnymi rozwiązaniami oraz oszczędnością w eksploatacji. Mogą Państwo zobaczyć przygotowane przez nas do tej pory z powodzeniem realizacje – zarówno na stronie internetowej, jak i na żywo. Wystarczy skontaktować się z jednym z naszych doradców, a już niedługo będą Państwo mogli odwiedzić nasze nowe inwestycje mieszkaniowe w Plewiskach lub w innej lokalizacji. Staramy się zawsze oddawać w Państwa ręce domy przestronne, ale zarazem przytulne. Mieszkania dwupoziomowe z ogródkiem to jedna z opcji, z której każdy z naszych Klientów może skorzystać – odpowiednia zwłaszcza dla młodych par oraz małżeństw z dziećmi. One zwłaszcza potrzebują ruchu i zabawy.

 

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Własne mieszkania z ogrodem w Plewiskach – dobre miejsce do życia

Dorastające dzieci niezmiennie potrzebują świeżego powietrza, ruchu oraz bezpiecznej przestrzeni do zabawy. Warto im to umożliwić, aby mogły rozwijać się prawidłowo. Dlatego dla młodych rodzin doskonałe będą szeregowce w programie MDM w Plewiskach. To szansa dla ludzi wchodzących w dorosłe życie, aby zdobyć wkład własny lub pokaźne dofinansowanie. Zachęcamy do zapoznania się z warunkami rządowego programu Mieszkanie dla Młodych – to niewątpliwie doskonały sposób, aby odciążyć finansowo swój budżet i przyspieszyć zakup domu czy mieszkania.

Sprzedaż domów prowadzona przez renomowanego developera

Wybierając Jandach, mają Państwo pewność, że podejmują współpracę z deweloperem doświadczonym i sprawdzonym. Jesteśmy firmą o stałej pozycji na rynku, która realizuje tanie domy na sprzedaż i posiada wiele bardzo pozytywnych, wiarygodnych opinii. Zawsze korzystamy także z materiałów najlepszych producentów w branży. Wiele lat pracy pozwoliło nam wypracować sobie metody budowania funkcjonalnych domów – wystarczy spojrzeć na nasze dotychczasowe realizacje, aby się o tym przekonać. Zapraszamy do oglądania zdjęć oraz kontaktu.

JANDACH Sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Poznańska 18 | 60-185 Skórzewo k/Poznania

 

Telefon: 061-8677-585
Email: biuro@jandach.pl

 

Sprzedaż inwestycji:


601-498-090          885-498-090