Mieszkania z ogródkiem w Plewiskach pod Poznaniem

Renomowany deweloper Jandach stara się spełniać potrzeby nowoczesnych rodzin, dlatego buduje tanie mieszkania z ogródkiem w Plewiskach oraz okolicach. Zapraszamy do zapoznania się z projektami już przez nas zrealizowanymi – wszystkie z nich znajdują się w pobliżu Poznania, przez co będą atrakcyjne dla osób pracujących w stolicy Wielkopolski. Zachęcamy do przeczytania dalszej części tekstu, aby dowiedzieć się więcej o warunkach, jakimi wyróżniają się przestronne domy z ogródkiem w ofercie Jandach.

Domy jednorodzinne z ogródkiem o wysokim standardzie wykonania

Jedną z naszych najbardziej atrakcyjnych propozycji są mieszkania dwupoziomowe w Plewiskach. Zapewniamy naszych Klientom też mały ogródek przy domu, dzięki czemu mogą oni cieszyć się urokami wiosny oraz jesieni, spotykać się z przyjaciółmi i rodziną na świeżym powietrzu. Oferowane przez Jandach domy z ogrodem z rynku pierwotnego to szansa na własne cztery ściany i dużo więcej. To przecież także szansa na stworzenie przyjaznego miejsca dla swoich dzieci – do zabawy. Wysoki standard wykończenia to natomiast kolejny atut, który zachęca do zakupu domu.

 

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Prowadzimy sprzedaż domów z ogródkiem – nie zwlekaj

Najlepsze mieszkania w stanie deweloperskim już czekają na Państwa wizytę. Warto zainteresować się ofertą wcześniej, aby zarezerwować mieszkania najlepiej położone względem kierunków świata i nasłonecznienia. Atrakcyjne domy zazwyczaj zostają wykupione bardzo szybko, dlatego zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami już teraz. Z pewnością przekonuje do tego standard wykończenia – kominek, światłowód i pakiet usług multimedialnych w cenie to dodatkowe opcje, których nie oferuje przecież każdy deweloper.

Mieszkania szeregowe. Plewiska to lokalizacja godna uwagi

Plewiska to jedna z tak zwanych sypialni Poznania. Regularnie powstają tu nowe osiedla, dedykowane przede wszystkim młodym małżeństwom i rodzinom. My, jako developer z długim stażem, staramy się dostarczać mieszkania funkcjonalne, przytulne oraz przestronne zarazem. Stworzenie kombinacji tych cech wymaga wielu umiejętności – gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni z efektów pracy naszych ekip budowlanych.

Atrakcyjne opcje finansowania to sposób, aby każda rodzina mogła skorzystać z dobrodziejstwa, jakim jest własny dom z ogródkiem. Program Mieszkanie dla Młodych to bez wątpienia jedna z możliwości, która sprzyja młodym małżeństwom – warto z niej skorzystać przed przewidywanym zakończeniem rządowego dofinansowania.

JANDACH Sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Poznańska 18 | 60-185 Skórzewo k/Poznania

 

Telefon: 061-8677-585
Email: biuro@jandach.pl

 

Sprzedaż inwestycji:


601-498-090          885-498-090