Domy szeregowe w Plewiskach pod Poznaniem

Oszczędność przestrzeni oraz jej racjonalne planowanie to powód, dla którego domy szeregowe cieszą się tak dużą popularnością oraz są tak chętnie kupowane. Firma Jandach jako deweloper może w ten sposób stworzyć więcej miejsc mieszkalnych na mniejszym terenie. Właśnie dzięki temu oferowane przez nas domy są tanie i dostępne w ramach państwowego programu Mieszkanie dla Młodych. Zachęcamy zatem wszystkie młode osoby – zwłaszcza rodziny – do zainteresowania się naszą ofertą.

Tanie mieszkania szeregowe w Plewiskach – oszczędzaj z Jandachem

Szeregowce będą świetnym wyborem zwłaszcza dla świeżo upieczonych rodzin z małymi dziećmi, których budżet jest już poważnie obciążony. Zakup domu szeregowego w Plewiskach w okolicach Poznania pozwoli zaoszczędzić wiele tysięcy złotych – w porównaniu z domem tradycyjnym – a jednocześnie nadal cieszyć się własnym kawałkiem ziemi. Oferowane przez nas przestronne domy w zabudowie szeregowej posiadają bowiem ogrody. Wydzielone ogródki będą wspaniałym miejscem na rodzinne, wspólne wieczory oraz codzienne zabawy naszych pociech wiosną i latem. Z pewnością letnie grillowanie również będzie przyjemnością.

 

 

Wyślij zapytanie    lub     Sprawdź ofertę

Mieszkania na kredyt z rynku pierwotnego

Cicha okolica to główny powód, aby jako swoje miejsce zamieszkania wybrać Plewiska. Nowe osiedla, które tu tworzymy, to szansa na zupełnie nowy start – w estetycznym, nowoczesnym budownictwie, pełnym funkcjonalnych rozwiązań, takich jak światłowód, oraz niepozbawionym urokliwych elementów, takich jak kominek. Wybór taniego mieszkania z rynku pierwotnego ma swoje wyraźne zalety. Podejmując taką decyzję, mają Państwo pewność, że zakupione mieszkania są w idealnym stanie technicznym i nie posiadają wad, które mógł spowodować poprzedni właściciel.

Bliskie, nowe osiedla pod Poznaniem

Otoczenie pełne zieleni oraz położenie w spokojnej okolicy to największe zalety mieszkania w Plewiskach. Bliskość Poznania powoduje z kolei, że dojazd do pracy i powrót do domu nie będą uciążliwe i czasochłonne. To bardzo istotne zwłaszcza dla młodych rodziców, którzy nie narzekają na nadmiar czasu i brak obowiązków. Domy w szeregowcach dla rodziny sprawdzą się zatem w takich przypadkach doskonale. Sąsiedztwo podobnych, młodych małżeństw sprawi, że nasz dom szybko stanie się tym uwielbianym i przyjaznym.

A może mieszkanie dwupoziomowe w Plewiskach?

Posiadanie dwóch kondygnacji w swoim domu to prawdziwy komfort. Jandach dostarcza Państwu również tego typu realizacje, dlatego warto zainteresować się aktualnie budowanymi etapami. Zapraszamy do kontaktu i wyboru taniego, atrakcyjnego mieszkania.

JANDACH Sp. z o.o. spółka komandytowa
ul. Poznańska 18 | 60-185 Skórzewo k/Poznania

 

Telefon: 061-8677-585
Email: biuro@jandach.pl

 

Sprzedaż inwestycji:


601-498-090          885-498-090